Nasza kadra

Joanna Strzelecka - zarząd

Joanna Strzelecka - prezes PSPR

Pedagog z wykształcenia, wyboru i pasji życiowej, od prawie 40 lat towarzyszy ludziom małym i dużym w ich rozwoju. Największa radość – gdy ktoś osiąga sukces. Gdy pojawia się problem – szuka rozwiązań. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Energię do życia czerpie ze spotkań z pięknem natury i spotkań z ludźmi o „pięknych” duszach. Obecnie zaprasza wszystkich do tworzenia miejsca, o którym marzyła od lat. Przyjaznej dzieciom i ich rodzicom AKADEMII MŁODEGO GENIUSZA.
Beata Ziębicka - zarząd

Beata Ziębicka - wiceprezes PSPR, pedagog, logopeda

Pedagog z kilkunastoletnim doświadczeniem, pasjonat swojej pracy. Uwielbia nowe wyzwania i wszystko co przybliża do realizacji marzeń. Prywatnie pasjonatka wypraw rowerowych i podróży. Miłośniczka zwierząt, gotowania i wszelakich zajęć kreatywnych. Akademia Młodego Geniusza to dopełnienie pasji zawodowej, realizacja marzeń i ogromna nadzieja na nowe…
Edward Muziński - zarząd

Edward Muziński - koordynator ds. ekonomizacji PSPR

Absolwent Politechniki Gdańskiej, wolontariusz z życiowych wyborów, pasjonat pomagania i wspomagania, sportowiec z zawodu i z zamiłowania, dziadek 4 wnucząt w wieku 6-10 lat.

 

Mirosława  Adamczyk - pracownik świetlicy

Mirosława Adamczyk - menadżer AMG, wychowawca świetlicy, pedagog

Nauczyciel mianowany z 12 - letnim doświadczeniem. Historyk z zawodu, pedagog z zamiłowania. Prywatnie mama Antka i Dominiki.
Ewelina Morawek - pracownik świetlicy

Ewelina Morawek - wychowawca świetlicy, pedagog

Pedagog z zamiłowania oraz wykształcenia, bardzo lubi spędzać czas na grze i zabawach z dziećmi i młodzieżą. Interesuje się różnego rodzaju pracami plastycznymi oraz uwielbia wyszywanki. Prywatnie mama Kacpra.
Katarzyna Belka-Hucz - wychowawca świetlicy, pedagog, terapeuta pedagogiczny

Katarzyna Belka-Hucz - wychowawca świetlicy, pedagog, terapeuta pedagogiczny

-

 

Joanna Borowiec - pracownik świetlicy

Joanna Borowiec - asystent pedagoga

Prywatnie jest mamą Nikoli. Nadal się uczy. Lubi słuchać muzyki, czytać, jeździć na rowerze i chodzić na długie spacery na świeżym powietrzu. Jest osobą sympatyczną, odpowiedzialną i troskliwą. Zrobi wszystko by Wasze dziecko czuło się bezpieczne. Motto życiowe „kochaj żeby żyć i żyj aby kochać”.
Wioletta Stopa - pracownik świetlicy

Wioletta Stopa - asystent pedagoga

Absolwentka administracji biurowej, ciągle zainteresowana rozwojem osobistym. Ciekawa nowych wyzwań, tym razem w pracy z dziećmi.
Marcelina Tatarynowicz - psycholog

Marcelina Tatarynowicz - psycholog

Jest psychologiem, diagnostą, terapeutą. Pracuje z dziećmi i dorosłymi od kilkunastu lat. Skutecznie i uważnie wspiera dążenia do realizacji potrzeb swoich klientów. Prywatnie lubi unosić się na wodzie, oddawać się tańcowi, chodzić na 800 kilometrowe spacery, podróżować, poznawać nowe, smakować, gotować dla fantastycznych przyjaciół i zachwycać się nieprawdopodobną codziennością. Kocha życie.

 

Anna Hintz - psycholog

Anna Hintz - psycholog

Psycholog, doradca zawodowy, certyfikowany terapeuta metody Instrumental Enrichment, trener EEG Biofeedback II stopnia, absolwentka Studiów Podyplomowych Akademii Medycznej w Gdańsku w zakresie psychologii klinicznej oraz Studium Psychoterapii Dzieci i Rodziny Polskiego Instytutu Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie, posiada przygotowanie do prowadzenia grup edukacyjno-rozwojowych dla młodzieży.
Monika Piasecka - psycholog

Monika Piasecka - psycholog

Psycholog z kilkunastoletnim stażem pracy. Profesjonalizm przede wszystkim. Rozjaśnia zakamarki dziecięcego świata. Miłośniczka tańca i gór. Pływa na katamaranie.
Sylwia Szulecka - psycholog

Sylwia Szulecka - psycholog

Psycholog z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Ciągle doskonaląca się. Dbająca o wysoki standard pracy. Niebawem Certyfikowany Psychoterapeuta. Skoncentrowana na rozwiązaniach, systemowo rozumie rodzinę. Potrafi poskromić potwora w postaci lęku. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej. Wrażliwa, ciepła, konkretna.
Dorota Klarecka - pedagog

Dorota Klarecka - pedagog, członek Zarządu PSPR

Pedagog i socjoterapeuta z zawodu i z pasji do swojej pracy. Prywatnie żona, mama niestety „ dorosłego” już syna. Od kilkunastu lat jest „ciocią Dorotą” w świetlicy środowiskowej. Uważa, iż „w każdym dziecku tkwi potencjał, należy go tylko odkryć”. Ciepła,  wcinająca żelki, lubiąca książki, dobry film, łyżwy i od kilku miesięcy zakochana w sztuce decupage. Właścicielka najpiękniejszych marzeń i absurdalnych pomysłów, ciągle przyglądająca się sobie i poszukująca nowych inspiracji.
Anetta Wysocka - pedagog

Anetta Wysocka - pedagog

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z 27- letnim stażem pracy. Ten staż wynika z tego, że praca to jej pasja. Owocem tej pasji są  wychowankowie, z których jest dumna. W wolnym czasie czyta, zajmuję się swoim ogrodem i zwierzakami.
Ewa Strzelecka - pedagog

Ewa Strzelecka - pedagog

W zasadzie od zawsze pracuje z dziećmi, jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. W pracy pomaga przejść dzieciom przez trudy nauki pisania, czytania  i liczenia. Lubi czytać książki. Energię do pracy czerpie ze słonecznej Chorwacji.

 

Beata Winiewska-Kowal - pedagog

Beata Winiewska-Kowal - pedagog

Pedagog,  osoba oddana pracy. Pełna siły i charyzmy. Kocha prace z dziećmi, młodzieżą oraz seniorami. Uwielbia  prowadzić zajęcia manualne, gastronomiczne oraz wokalne.
Urszula Klepando - pedagog

Urszula Klepando - pedagog

Emerytowana nauczycielka przyrody i techniki z wieloma pasjami. Aktywna, pomysłowa i praktyczna, lubiąca pracę z dziećmi.
Marzena Szymańska - pedagog

Marzena Szymańska - pedagog

Jest nauczycielem informatyki i matematyki. Mnóstwo czasu spędza przy komputerze poszukując nowych wyzwań. Ostatnim jej hobby jest druk 3D. Pierwszy wydrukowany model to ażurowa świnka-skarbonka, dzięki której zamierza spełnić swoje marzenie i wyjechać w podróż dookoła świata.

 

Piotr Adamczyk - pedagog

Piotr Adamczyk - pedagog

Pasłęczanin, muzealnik, historyk, rekonstruktor, kustosz ds. historii okresu PRL w Muzeum Archeologiczno – Historycznym w Elblągu, edukator muzealny, historyk. Naukowo i hobbystycznie zajmuje się badaniem oraz kolekcjonowaniem gier historycznych, badaniem styku propagandy i popkultury w czasach II Wojny Światowej, rekonstruktor, autor artykułów naukowych, 2 gier planszowych związanych z historią Elbląga („Elbląska Historia” i „1463. Bitwa w Zatoce Świeżej. Gra bitewna”). Członek Stowarzyszenia Muzealników Polskich oraz Forum Edukatorów Muzealnych.
Krystyna Szeweluk - logopeda

Robert Chojnicki – pedagog, fizjoterapeuta

Dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego, specjalista odnowy biologicznej i fizjoterapii.
Od ponad 20 lat zaangażowany w pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Prywatnie pasjonat sportu.

 

Anetta Fekieta - logopeda

Anetta Fekieta - logopeda

Z zamiłowania do języka i do pracy z dziećmi została logopedą. Ma  przyjemność rozwijać jedną z najcenniejszych umiejętności w życiu człowieka - umiejętność mówienia. Jest szczęśliwa, gdy może pomóc dziecku powiedzieć pierwsze słowo, pierwsze zdanie, gdy ułatwia dzieciom porozumiewanie się z innymi i sprawia by ich mowa była coraz piękniejsza.

 

Dagmara Zasada - logopeda

Dagmara Zasada - logopeda

.

Nasi przewoźnicy:

PKS ELBLĄG oddział PASŁĘK

Taxi Karol